zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

Teatralny Wieczór Komediowy

Już 19 czerwca widzowie będą mieli okazję obejrzeć dwa spektakle Teatru Konsekwentnego w ramach Teatralnego Wieczoru Komediowego.

Na początek spotkanie z trzema szarmanckimi, przystojnymi, inteligentnymi, a do tego przezabawnymi gentlemanami w spektaklu pt. „[Ja]3 czyli dwa do jednego”. Tomasz Jachimek, od lat zaprzyjaźniony z Teatrem Konsekwentnym, napisał zabawny ironiczno – sarkastyczny tekst „[Ja]³ (Ja do trzeciej) czyli dwa do jednego”. Historia jest prosta – 34 letni (jak się okazuje wiek to sprawa bardzo umowna) mężczyzna po zawale serca (zawał jest tu jedynie metaforą) dowiaduje się w zwięzłych słowach od swego lekarza, iż życie po zawale to już kompletnie inna rzeczywistość: koniec beztroskiego życia, koniec ze spontanicznością, z przyzwoleniem na słabości i rozrywki. Również relacje międzyludzkie: kontakty z kobietami i przyjaciółmi to teren do wnikliwej analizy i przestrzeń do gruntownych zmian.

Następnie widzowie odwiedzą „Pacjenta”. Ta błyskotliwa komedia Adama Sajnuka opowiada autentyczną historię pewnego Pacjenta, który spędził wiele ciężkich tygodni w jednym z warszawskich szpitali. Spektakl jest satyrą na polską Służbę Zdrowia. Z perspektywy szpitalnego łóżka świat zaczyna wyglądać inaczej. Działania i gesty odwiedzających nabierają nowego znaczenia, a świat zupełnie obcych osób - wcześniej wrogi i nieprzystępny - nagle staje się zaskakująco bliski.
 

Konsekwentnie zapraszamy na Teatralny Wieczór Komediowy
19 czerwca godz. 18:00 [Ja]³ czyli dwa do jednego Tomasz Jachimek
Występują: Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk
Reżyseria: Pierwszy, Drugi, Trzeci
Scenografia: Ja, Ja i Ja

19 czerwca godz. 20:00 „Pacjent”
Reżyseria: Adam Sajnuk,
Występuje: Arkadiusz Wrzesień

Karnet na cały wieczór: 60zł/osoba
 

Rezerwacja miejsc: rezerwacja@teatrkonsekwentny.pl

509 - 780 - 261

 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury