zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

Teatr WARSawy

Przedstawiamy nowe miejsce i nowy teatr na mapie Warszawy prowadzony przez Teatr Konsekwentny. Istniejemy od 15 lat, realizowaliśmy swoje przedstawienia i projekty w Starej Prochowni, w 2012 stworzyliśmy sceny w dawnej fabryce wódek Koneser, a od maja 2013 roku zapraszamy do klimatycznego wnętrza dawnego kina WARS na warszawskiej Starówce. Po 10 latach nieobecności na Rynku Nowego Miasta kina, rewitalizujemy je jako siedzibę teatru i centrum kultury.
Teatr WARSawy będzie miejscem otwartym, dynamicznym, centrum teatru nowoczesnego, bliskiego widzowi. Oprócz stałej działalność repertuarowej, produkcji premier i prapremier, będziemy tam prowadzić działalność edukacyjną i społeczną. W foyer teatru powstaje mała klubokawiarnia, która będzie miejscem spotkań, wymiany myśli i poglądów, ale także galerią i sceną koncertową.
W 2013 r planujemy realizacje 5 premier, 2 spektakli dla dzieci, kontynuacje Studia Teatralnego, Letnich Warsztatów Artystycznych, edukacyjnego projektu Akademiasz i społecznego projektu udostępniania spektakl dla osób niewidomych i niesłyszących.
 

 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury