zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

STUDIO TEATRALNE Teatru WARSawy

Zapraszamy młodzież licealną i policealną do studia teatralnego Teatru WARSawy. Jest to roczny cykl warsztatów teatralnych połączony z przygotowaniem dwóch profesjonalnych spektakli.

W programie warsztatów:
Cykl przygotowawczy: ćwiczenia dramowe, aktorska rozgrzewka, gry aktorskie, napięcia w ciele, świadomość ciała, świadomość i kontakt z partnerem, etiudy aktorskie, praca z tekstem, interpretacje, emisja głosu, technika mowy, zadania aktorskie na tekście.
Cykl realizacji przedstawienia: interpretacja tekstu, psychologia postaci, psychologia utworu, praca z partnerem, przygotowanie scenografii i kostiumów, próby czytane, próby na scenie, próby generalne, premiera.

W ubiegłym roku warsztaty odbywały się w jednej grupie prowadzonej przez reżysera i aktora Adama Sajnuka. Roczna praca zakończyła się zrealizowaniem spektaklu teatralnego pt. „Wstydźcie się żyć!” na podstawie tekstów Hanocha Levina, który został włączony na stałe do naszego repertuaru.

W sezonie 2013/2014 Studio będzie działało w dwóch grupach. Jedną poprowadzi Adam Sajnuk (aktor i reżyser, dyrektor artystyczny Teatru WARSawy), drugą Maciej Adamczyk (aktor i reżyser Porywaczy Ciał).

Studio rusza od października, do końca września trwają rekrutacje. Casting odbędzie się 6 października w godz. 15.00- 18.00 (grupa Adama Sajuka, mile widziani mężczyźni) oraz 2 października w godzinach 15.00 - 17.00 (grupa Macieja Adamczyka). Prosimy o przygotowanie krótkiej prezentacji, mile widziane: proza, poezja, scenka lub piosenka.


Informacje i zapisy:
Klaudyna Desperat
info@teatrwarsawy.pl
509780 261
 

 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury