zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

RUM AND VODKA ONLINE

RUM AND VODKA ONLINE – KARTONOVNIA - Centrum Sztuki

Występuje: Amin Bensalem
Reż. Agita Elksne
Multimedia: Richard Hade
Tekst: Conor McPherson (tłumaczenie: Klaudyna Rozhin) | Paweł Kostrusiak
Video: Otto Godot

Spektakl skupia w sobie nowatorstwo intermediów, będące nowoczesną alternatywą dla klasycznych przedstawień. To nowoczesne połączenie sztuki konceptualnej z teatrem, zderzenie żywego człowieka z siłą komputerów, laserów, mappingu, vj-ing'u, wizualizacji i nowinek technicznych w sztuce dzięki czemu spektakl jest czymś dotąd nie spotykanym. Rum & Vodka Online to innowacyjna fuzja sztuk, intermedia przełamane interakcjami z widzem, gdzie publiczność staje się częścią spektaklu, reżyserem, scenografem, aktorem.

Scenariusz spektaklu napisany jest współczesnym językiem, momentami kontrowersyjnie i zabawnie. Jest lekki w odbiorze i mocny w przesłaniu. Dotyczy zagubienia się w teraźniejszym świecie pełnym wymagań, używek i seksu.

Fragmenty recenzji:

Spektakl można potraktować jak luźne spotkanie ze starym znajomym. Wirtualnie jest on tak bezpośredni, że aż chce się z nim pogadać w realu. Swój chłopak. Chłopak z sąsiedztwa. Luźna nawijka, wypad do sklepu, jeden shot po drodze. Bezpretensjonalność i brak patosu zmniejszają dystans między światami niemalże do zera. Brawa należą się aktorowi zwłaszcza za freestyle. Rapowanie bez bitu to przyjemność dla uszu, tak samo jak muzyka prosto z miksera.

Izabela Lewkowicz, TEATRALIA.com

Link do trailera: https://www.youtube.com/watch?v=P4G4GHfRbMU


PREMIERA 5 czerwca 2013

Czas trwania: 75 minut

Gramy 20 września o godz. 20:30 na małej scenie

Cena biletu: 20zł

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury