zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

MAJA OLENDEREK ENSEMBLE

Koncert zespołu MAJA OLENDEREK ENSEMBLE odbędzie się 2 października 2014 roku. Grupa jest u progu wydania wymarzonego, debiutanckiego albumu - fundusze na jego publikację zespół zbiera poprzez popularny portal Polak Potrafi. Zbiórka kończy się 18 września - do tego czasu możecie jeszcze pomóc grupie w zebraniu pieniędzy na wydanie płyty, stworzeniu pięknej oprawy graficznej oraz nakręceniu promującego album teledysku.
 

Występem w Teatrze Warsawy zespół chce serdecznie podziękować za pomoc wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć starania, aby płyta Mai była jak najbardziej niezwykła, zarówno w treści jak i formie. Będzie to koncert, w trakcie którego będziecie mogli usłyszeć przedpremierowo cały materiał z powstającej płyty, a także wiele utworów - niespodzianek. Będzie to też pierwsza okazja, aby skorzystać z wygranych na portalu Polak Potrafi zaproszeń na nasze koncerty!
 

Maja Olenderek Ensemble to wyjątkowa formacja na rodzimym rynku muzycznym. Nie poddają się przelotnym modom, nie idą z falą zmiennych trendów, grają swoją własną muzykę i robią to również całkowicie po swojemu. W twórczości zespołu wciąż liczą się piękne melodie i wyrafinowane harmonie, szlachetne brzmienie oraz kunszt instrumentalistów. Nie można też zapomnieć o samej Mai, która nie tylko posiada głos o wyjątkowej barwie ale też doskonale nad nim panuje, zarówno w nagraniach studyjnych jak i w trakcie występów na żywo. Zespół opowiada muzyczną historię, w której można znaleźć odniesienia do starych, dobrych kawałków sprzed lat jak i do współczesnych nurtów, takich jak chociażby amerykańska scena freak folkowa (Coco Rosie, Antony and the Johnsons). Potrafią być rozmarzeni i nostalgiczni, ale też szaleni i frywolni niczym cygański tabor, który zajeżdża wieczorem do sennego miasteczka po to aby przynieść jego mieszkańcom odrobinę magii, której tak bardzo brak w codziennym życiu. Trochę bluesa, trochę folku, trochę knajpianych ballad - wszystkie te elementy tworzą jednak jedyny w swoim rodzaju muzyczny spektakl, którego trzeba doświadczyć na własnej skórze.

Cena biletu - 20 zł.

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury