zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

"Magiczna Europa"

Teatr Konsekwentny od 2008 roku prowadził inicjatywę „Usłyszeć teatr…” polegającą na udostępnianiu kultury osobom niesłyszących i niewidzących. Zrealizowaliśmy 4 konferencje, spektakle z tłumaczem języka migowego, warsztaty, prowadziliśmy portal informacji kulturalnej „Usłyszeć teatr…”, złożyliśmy wspólnie z inicjatywą Poza Ciszą i Ciemnością w Biurze Kultury projekt programu operacyjnego „Kultura bez barier”. Od lat Wspieramy także inicjatywę Magiczna Europa.

Wraz z organizatorami zapraszamy młodzież z dysfunkcjami wzroku i słuchu, uczącą się na terenie aglomeracji warszawskiej, do udziału w wakacyjnym konkursie „Magiczna Europa”, warsztatach oraz eurolekcjach.

Projekt "Magiczna Europa" skierowany jest do uczniów ostatnich klas gimnazjów, szkół średnich i policealnych, którzy najpóźniej w dniu zakończenia konkursu ukończą 14 lat i uczą się w Warszawie lub sąsiednich powiatach.

Aby wygrać wycieczkę do Brukseli, należy zrobić zdjęcie z wakacji spędzonych w Unii Europejskiej. Pamiętajcie, że UE to także Polska.

Zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres: konkurs@trzaskowski.pl do 10 października.

Najlepsze prace zostaną wybrane w głosowaniu internetowym, a ich autorzy w 2013r. wyjadą do Brukseli. Po raz pierwszy nagrodę specjalną przyzna także jury.
Konkurs trwa od 15 czerwca do 15 listopada 2013 roku. Formularz i regulamin są do pobrania na stronie trzaskowski.pl pod linkiem:
http://trzaskowski.pl/aktualnosci/magiczna-europa-2013/#txt%22

Informacja o konkursie w PJM
http://www.youtube.com/watch?v=SvI_qvzoVzQ


 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury