zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

LATO W TEATRZE WARSAWY

Szczególnie emocjonująca będzie najbliższa niedziela, 13 lipca, podczas której zaprezentujemy dwa nasze wydarzenia. Pierwszym z nich jest pokaz warsztatowy (godz. 17), wieńczący zajęcia aktorskie Teatru Porywacze Ciał. Wstęp jest wolny! Drugim jest niedawno „reanimowany” spektakl „Pacjent” (godz. 20): stand-up oparty na prawdziwych wydarzeniach, czarna komedia, reportaż, satyra na Polską Służbę Zdrowia, kabaret pomieszany z tragedią, ironiczna podróż po korytarzach warszawskiego szpitala… wiele można by wymieniać.
 

W kolejny weekend (19, 20 lipca, godz. 20) na naszych deskach zagoszczą zawrotne „Zaklęte rewiry” - widowiskowa inscenizacja według powieści Henryka Worcella w reżyserii Adama Sajnuka ze wschodzącą gwiazdą – Mateuszem Banasiukiem – w roli Romana Boryczki. Spektakl zachęcający widzów do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach, a jednocześnie zmuszający odbiorców do refleksji i oceny, daleko wykraczającej poza ramy zwykłego odbierania treści i emocji w teatrze.
 

Sierpień odbędzie się pod znakiem Pożaru w burdelu. Z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Burdeltrupa przygotowała wydarzenie wyczekiwane i wyjątkowe – wznowienie największy hitu - „Gorączki powstańczej nocy” (1-5 sierpnia). Znowu będzie można wzruszyć się przy „Niewarszawie”, odwiedzić posterunek na Wilczej i odlecieć przy „Balonie Orandż”.
 

 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury