zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

Kup krzesło!

Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym budowaniu nowej sceny Teatru Konsekwentnego. Nasza nowa siedziba w Wytwórni Wódek na warszawskiej Pradze daje nam niesamowite możliwości twórcze ale tez wymaga dużego nakładu pracy i środków. Postanowiliśmy umożliwić każdemu z Was posiadanie własnego, imiennego/ firmowego krzesła w naszym teatrze. Decydując się na to przedsięwzięcie otrzymasz krzesło na widowni z imienną tabliczką (aluminium grawerowane) , certyfikat własności, oraz bilet na specjalny pokaz premierowy najbliższego spektaklu pt. „GRA” – scenariusz i reżyseria Adam Sajnuk, występują: Małgorzata Rożniatowska, Eliza Ratajczyk, Marta Malinowska, Mariusz Drężek oraz Adam Sajnuk. Spektakl odbędzie się 11 czerwca 2012r. o godz. 19:00 w siedzibie naszego teatru.

Cena zakupu krzesła oraz biletu to jedyne 150 zł dla osoby prywatnej i 300 zł dla firm. Ilość krzeseł ograniczona, zapraszamy wszystkich do akcji!

Już wkrótce dla wszystkich konsekwentnie śledzących nasze poczynania będzie dostępna KARTA KONSEKWENTNA. Oprócz banalnych zniżek, posiadacz będzie miał możliwość uczestniczenia w zamkniętych spotkaniach takich jak pokazy przedpremierowe, próby generalne, eventy, uroczystości teatralne.
Kontakt:
wojtek@teatrkonsekwentny.pl
Tel 666177000
 

 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury