zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

KOVALCZYK BIG BAND PROJECT

We wtorek 23 września br. o godz. 19:00 na antenie Polskiego Radia RDC można będzie wysłuchać transmisji kolejnego koncertu odbywającego się w Teatrze WARSawy. Tym razem dla słuchaczy RDC wystąpi – wraz z dziesięcioosobowym zespołem - Paweł Kovalczyk. Wstęp wolny.

Muzyka tworzona przez Kovalczyka to nowoczesne brzmienie zamknięte w tradycyjnej formie. Wydany w listopadzie 2013 r. album pt. Kovalczyk Big Band Project został zagrany w całości i zarejestrowany na taśmie analogowej. Muzyka inspirowana twórczością big bandów z lat 50. i 60. połączona została z rytmami współczenego funku, jazzu i popu.

Koncert 23 września zainauguruje trasę koncertową KOVALCZYK BIG BAND PROJECT. Artyście towarzyszyć będzie dziesięciosobowy skład: Filip Kuncewicz, Piotr Olszewski, Dominik Jaske, Paweł Jędrzejewski, Daniel Orlikowski, Przemek Wojsław, Michał Polcyn, Marta Podobas, Anna Żaczek i Kamil Bijoś. Wstęp na koncert jest wolny. Po występie, artysta zaprosi swoich fanów na spotkanie do restauracji Żurawina w Warszawie.

Koncerty w Teatrze WARSawy odbywają się w ramach cyklu RDC w każdy ostatni czwartek miesiąca. W ubiegłym roku słuchacze zapraszani byli do Studia Muzycznego im. Agnieszki Osieckiej, a od maja br. spotykają się z artystami w murach dawnego kina WARS przy Rynku Nowego Miasta. Stałym elementem tych spotkań są poprzedzające występy rozmowy Urszuli Prussak (szefowa muzyczna RDC) z wykonawcami, prowadzone ze studia zaaranżowanego we foyer. Wrześniowy koncert wyjątkowo odbędzie się we wtorek i nadany zostanie w paśmie „Pałac Kultury”.

Szczegółowe informacje na rdc.pl oraz na facebook’owej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/561760923953064/?fref=ts.


 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury