zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

Karta podarunkowa Teatru WARSawy

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Doskonałym rozwiązaniem będzie kupno teatralnej karty podarunkowej w atrakcyjnej cenie. Podaruj bliskiej osobie mieszankę rozrywki i zadumy, inteligentnego humoru i prawdziwego katharsis (:

Będzie to idealny prezent od Ciebie dla bliskiej osoby, ale jest to też podarunek od nas dla Ciebie, gdyż karta upoważnia dwie osoby do wstępu na spektakl repertuarowy Teatru, a kosztuje tylko 100 zł. Można ją wykorzystać od początku stycznia do końca marca.

Do zobaczenia na Rynku Nowego Myślenia!

REGULAMIN ZAKUPU I KORZYSTANIA Z KARTY PODARUNKOWEJ:
1. Koszt karty to 100zł.
2. Karta podarunkowa upoważnia 2 osoby do wstępu na wybrany spektakl repertuarowy teatru WARSawy w terminie od 2 stycznia do 31 marca 2015 r. (z wyjątkiem wydarzeń gościnnych, pokazów zamkniętych i premier).
4. Kartę można nabyć w kasie Teatru lub zakupić przez internet (za pośrednictwem naszej strony internetowej – zakładka repertuar) i odebrać w kasie teatru w dowolnym terminie.
5. W celu rezerwacji miejsca prosimy o potwierdzenie przybycia przynajmniej 48h przed wybranym spektaklem (bilety@teatrwarsawy.pl, 22 468 00 99).
Widzom, którzy zdecydują się na rezerwację w ostatniej chwili, nie gwarantujemy dostępności miejsc.
8. Karta nie podlega zwrotowi.

 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury