zobacz multimedia
Plusik
home projekty o nas repertuar spektakle newsy multimedia kontakt

GORĄCZKA POWSTAŃCZEJ NOCY vol. II Powrót Wiesława

Z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Pożar w burdelu przygotował wydarzenie wyczekiwane i wyjątkowe. Największy hit najlepszego w Polsce kabaretu, „Gorączka powstańczej nocy”, znowu na deskach TEATRU WARSawy!
 

Z tej okazji została wydana książka, która jest scenariuszem teatralnym tej powstańczej komedii omyłek. Więcej informacji: http://bonito.pl/k-1062225-pozar-w-burdelu-goraczka-powstanczej-nocy
 

GORĄCZKA POWSTAŃCZEJ NOCY vol. II
Powrót Wiesława

 

Warszawa 1944. Powstanie chyli się ku upadkowi. Artystyczny oddział złożony z poetów, naukowców i aktorów ostrzeliwuje się na ostatniej barykadzie kultury. Artystyczni powstańcy otwierają tunel czasoprzestrzenny, którym poeta Wiesław udaje się po posiłki do współczesnej Warszawy. Niestety, w tym roku tunel okazuje się niestabilny. Do walki z Tygrysami i Goliatami staną wprawdzie Pendolino i Veturilo, a powstańczy Batalion Gender zada wielkie straty wrogowi, ale Wiesław zamiast w Warszawie – wyląduje w… Poznaniu, gdzie uwikła się w skomplikowany romans z businesswoman Ireną. Czy Wiesław okiełzna libido i uratuje Powstanie? To się okaże w sequelu kultowego odcinka Pożaru w burdelu, „Gorączce powstańczej nocy vol. II”.

 

Wakacje w mieście. Szalone emocje. Trupy. Pościgi. Romanse. Balon orandż, Niewarszawa i komisariat na Wilczej. Gorączka is back.

Najlepszy towar w mieście: Monika Babula, Agnieszka Przepiórska, Lena Piękniewska, Tomasz Drabek, Andrzej Konopka, Maciej Łubieński, Mariusz Laskowski oraz gościnnie prosto z Poznania – Anna Mierzwa.
Scenografia – Julia Skrzynecka
Muzyka – Michał Górczyński & Wiktor Stokowski
Scenariusz – Maciej Łubieński & Michał Walczak
Reżyseria – Michał Walczak

 

Burdel będzie świadczył artystyczne usługi 2, 3, 4, 5, 6 sierpnia o godz. 20.30.

Cena biletu: 70zł
 

Copyright by Teatr Konsekwentny 2011 | Design by Kasia Osipowicz | Animations Olga Zmysłowska
bbiMiasto Stołeczne WarszawaWarszawa Europejska Stolica Kultury